Tým

jitkavareckova

Jitka Vařečková

Dobrý den, jmenuji se Jitka Vařečková a ráda bych Vám o sobě napsala pár vět.

Pocházím z Kameniček u Hlinska, ale téměř celý život žiji právě zde – v Hlinsku. V mládí jsem se věnovala lyžování, avšak mým velkým koníčkem byla vždy kosmetika, která je mou vášní dodnes. Ovšem cesta života mě vedla jiným směrem a z toho důvodu jsem se nemohla této oblasti věnovat naplno. To jsem se rozhodla v poslední době změnit a získané zkušenosti si ještě více prohloubit a ukotvit pomocí vzdělání v oblasti wellness. Zaměřuji se na masáž celého těla, kterou vnímán jako způsob, jak pomoci ulevit lidem nejen od bolesti, ale především od stresu, který je v dnešní zrychlené době spouštěčem mnoha nemocí. Věřím, že síla doteku může v mnohém pomoci.

Avšak ze spojení mé vášně pro kosmetiku a wellness vznikla procedura, které se věnuji nejintenzivněji a tou je baňkování obličeje. Vždy mě zajímaly metody omlazení pleti, jelikož každá žena si přeje udržet mladistvý vzhled a cítit se hezky a atraktivně, co nejdéle. Tato metoda je velmi účinná, jelikož stimuluje krevní oběh, podporuje tvorbu kolagenu, má liftingové účinky a zpevňuje obličejové svaly.

Dále se dovzdělávám, abych Vám mohla nabídnout nové metody a procedury.
Budu se na Vás těšit na viděnou v salónu.

alenapickova

Alena Picková

Jmenuji se Alena Picková a jsem majitelkou masážního centra.

Více než 13 let pracuji v realitním oboru, tudíž hlavně v kanceláři a autě. Každý den jsem řešila bolesti zad, krku, problémy s lymfatickým systémem , stress, a to mě nasměrovalo k otevření centra a touze lidem poskytnout komplexní péči o tělo. Zabývám se masáži celého těla a očistnými rituály.

Jan Netolický

Jan Netolický

Dovolte, abych se Vám představil.

Jmenuji se Jan Netolický. Jsem rodák z Hlinska. Mezi mé záliby patří plavání a cestování. Masážím se věnuji od července roku 2021. Začínal jsem pouze s klasickou masáží, kterou obohacují o prvky z dalších terapií. Stále si rozšiřují zkušenosti z různých druhů technik masáže a tyto pak aplikuji i do své sestavy.

Od září 2021 pravidelně masíruji na wellness hotelu Jezerka.