Parafínová lázeň na ruce

Parafínový zábal je příjemnou procedurou, při které se aplikuje teplý kosmetický parafín, jehož teplota je v rozmezí 52-62 ͒C. Používá se na oblast rukou, kdy dochází k jejich celkovému prohřátí a prokrvení, ale také hydrataci pokožky. Během procedury se do pokožky dostávají účinné minerály. Parafín také blahodárně působí na klouby, uvolňují se svalové spasmy, ztuhlá zápěstí. Zároveň se zpevňují nehty a pokožka je hedvábně jemná, viditelně omlazená. Parafínové zábaly jsou jednou z forem termo léčby.

Parafínová lázeň na ruce

Jak masáž probíhá

Prvním krokem je provedení peelingu rukou, aby se odstranily odumřelé kožní buňky, poté následuje nanesení výživného krému společně s krátkou masáží rukou. Nyní jsou ruce připraveny k ponoření do parafínové lázně. Vosk okamžitě přilne k pokožce ( při ponoření do nádoby s horkým voskem Vás to může trošku pálit – je to totožné jako, když máte zmrzlé ruce a ponoříte je do horké vany). Ruce se v krátkém čase ponoří do parafínu celkem třikrát a následně se zabalí do igelitových rukavic a bavlněných thermo rukavic. Takto se parafín nechá 20 minut působit a poté se z rukou společně s rukavicemi stáhne dolů. Výsledkem procedury je hydratace a zvýšená elasticita pokožky, kůže je po ošetření krásně vláčná.

Co si vzít s sebou

Vše pro Vás kompletně nachystáme.

Rezervujte si místo

cca 30 minut = 250 Kč

Nechte se rozmazlovat

Nabízíme opravdový požitek pro všechny vaše smysly. Relaxační i sportovní masáže od skutečných profesionálů, kteří udělají vše pro to aby zajistili kvalitní péči pro vaše tělo i duši. Po naší proceduře zapomenete na všechno co vás tíží a stresuje.

Přírodní oleje

Při našich procedurách využíváme zásadně 100% přírodní oleje.

Příjemné prostředí

Aby jste se co nejvíce uvolnili a měli tak plnohodnotný zážitek z masáže

Zkušený personál

Svěřte své problémy s Vaším tělem do rukou našich certifikovaných odborníků.