Fundované doteky

Teprve na konci minulého století si lidé začali uvědomovat, že právě bolavá místa/svaly mohou obsahovat ztuhlá místa vyznačující se zvýšeným napětím, nazývaná rovněž termínem spoušťové body. Tyto body bývají zdrojem bolesti, ochablosti, omezení pohybu a dalších potíží. Velice ošidná je skutečnost, že problémy způsobené těmito body se často neobjevují v místě postiženého svalového snopce, nýbrž úplně jinde.

Jakmile se vytvoří spoušťový bod a nedojde k jeho ošetření a odstranění, dostaví se řetězový kompenzační efekt – aby se nahradila funkce ochablého svalu, jiný sval se musí napnout a pracovat za něj, tudíž se spoušťové body vytvoří i na něm, a takto se reakce šíří napříč celou soustavou svalů a svalových povázek. Pokud se existence spoušťových bodů neřeší, může po několika letech vést až k invalidní bolesti, dysfunkcím a problémům. Spolu se zhoršením kvality života se nevyhnutelně dostavuje psychická nepohoda. Je velmi skličující žít s vědomím, že bolest a ochablost, jež nás trápí, nemá řešení. Problém se spoušťovými body však lze vyřešit, stačí je identifikovat a odstranit, a to my v masážním centru ISIS umíme.

Fundované doteky

Jak masáž probíhá spoušťových bodů

Odstranění spoušťových bodů předchází klasická masáž. Masér přistoupí k problému, který Vás tíží a pohmatem tzv. palpací zjistí, jestli se ve svalu nachází ztuhlá místa, ty pak ošetří manuálním tlakem, aby došlo k uvolnění ve svalu. Tato metoda je bolestivá, ale účinná. Je potřeba ji podstoupit opakovaně, vždy záleží na rozsahu problémů. Dále masér ukáže klientovi protahovací cviky, aby se sval dostal do normálu. Poté budete připraveni vykročit vstříc k bezbolestnému a aktivnímu životu.

Co si vzít s sebou

Na masáž pro Vás vše kompletně nachystáme, abyste měli maximální pohodlí.

Rezervujte si místo

Cena fundovaných doteků se pohybuje v rozmezí 300 – 500 Kč dle rozsahu ošetření + cena za klasickou masáž.

Nechte se rozmazlovat

Nabízíme opravdový požitek pro všechny vaše smysly. Relaxační i sportovní masáže od skutečných profesionálů, kteří udělají vše pro to aby zajistili kvalitní péči pro vaše tělo i duši. Po naší proceduře zapomenete na všechno co vás tíží a stresuje.

Přírodní oleje

Při našich procedurách využíváme zásadně 100% přírodní oleje.

Příjemné prostředí

Aby jste se co nejvíce uvolnili a měli tak plnohodnotný zážitek z masáže

Zkušený personál

Svěřte své problémy s Vaším tělem do rukou našich certifikovaných odborníků.